Криза довіри у війні на сході України

Війна є лише певною формою продовженням політики. Жахливі події на сході України є тому яскравим прикладом. А люди, що там живуть, стають жертвами боротьи інтересів місцевих політичних еліт та геополітичних інтересів інших країн. Що і стало фундаментом кризи довіри між сторонами, а інформаційно пропаганистський вплив тільки поглибив і загострив її.
Діалог дійсно є тим вирішальним інструментом, що дозволяє почати шукати шляхи вирішення конфліктів. Він дозволяє вивести із свідомості людей пропагандистські фрейми та розвіяти декорації інформаційної війни. Адже головним фнструментом в інформаційно -пропагандистській війні є розпалювання ворожнечі та знищення шляхів для пошуку спільних рішеннь. І в такій війні інтерсів жертвою стають обидві сторони конфлікту.
Діалог дозволяє посіяти сумніви, змусити спробувати зрозуміти страхи і переконання іншої сторони та донести свої. Адже це перший крок для пошуку достовірної інформації та порозуміння. І це дозволяє позбавитися впливів від політики третіх сторін, що також наслідують свої інтереси і лише використовують сторони в своїї геополітичних іграх.
Люди на сході України, так само як і серби свого часу стали заручниками ситуації. А спроби діалогу так і не були почуті, адже не було готовності сторін вислухати один одного. Одна не говорили зрозумілою мовою, а інші не хотіли сприймати.
Війна рано чи пізно скінчиться, а шляхів як далі разом жити ще доведеться шукати. І тут напевно допомогти зможе саме діалог. Як в кінці фільму це робили через 10 років між учасниками обох сторін конфлікту.

5 votes, average: 9,00 out of 35 votes, average: 9,00 out of 35 votes, average: 9,00 out of 3 (5 votes, average: 9,00 out of 3)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...Loading...

Комментарии